Збережемо і примножимо історичну пам'ять

18 квітня – День пам’яток історії та культури, який в Україні відзначається щорічно, у Міжнародний день пам’яток та історичних місць. Мета відзначення цієї дати  нагадати суспільству про необхідність збереження культурної спадщини, створеної зусиллями багатьох народів за всю історію людства.

Невід’ємною частиною культурного надбання є й історико-культурна спадщина Пулинської громади мальовничого куточка з багатими традиціями, які й нині продовжуються вдячними нащадками.

Історичне минуле Пулинської громади відтворено в пам’ятках історії, що закарбовані в камені й бронзі. В кожному населеному пункті є пам’ятники, пам’ятні знаки, меморіали, братські могили воїнам-визволителям, воїнам-односельчанам, полеглим на фронтах Другої світової війни. Крім того, на території селища встановлено пам’ятний знак воїнам-афганцям та рятівникам-чорнобильцям. На будівлі Сколобівської ЗОШ І-ІІ ст. розташована меморіальна дошка пам»яті Олександра Чернявського, котрий загинув в зоні проведення АТО. Окрасою селища став пам»ятник Т.Г.Шевченку, відкритий в центрі Пулин у 2014 році.

Не можна уявити повноцінного духовного життя країни без долучення людей до історії міст, сіл, культурних надбань, до унікальних творінь мистецтва й архітектури, які могутньою енергетикою, що йде з глибини віків, міцно з’єднують сьогодення з минулим і прийдешнім.