Шановні керівники підприємств, організацій, приватні підприємці Пулинської громади!

Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 31.01.2018 року №60 «Питання передачі земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності у комунальну власність об’єднаних територіальних громад за межами населених пунктів» ОТГ необхідно провести повну інвентаризацію земельних ділянок для подальшого виготовлення технічної документацію та надання ділянок в оренду суб’єктам господарювання. За інформацією, у власності підприємств є частки нерухомого розпайованого майна реформованих колективних сільськогосподарських підприємств населених пунктів Пулинської ОТГ. Просимо Вас надати до 01.07.2018 року в Пулинську селищну раду документи, що посвідчують право власності на нерухоме майно (господарські будівлі) реформованих КСП, для подальшого вирішення питання про надання земельних ділянок під будівлями в оренду.

Відділ містобудування, архітектури, ЖКГ та земельних відносин селищної ради.