«Колоритівці» повернулися з нагородами

Дата: 13.04.2018 17:32

10 квітня у Житомирському академічному музично-драматичному театрі ім. І Кочерги пройшов конкурс хореографічного мистецтва «У ритмі танцю». 42 колективи Житомирщини взяли участь в обласному конкурсі.

Цього року у конкурсі зареєструвались колективи із 14 районів Житомирщини – 2025 дітей виконували хореографічні номери.

Журі  впродовж дня оцінювали рівень хореографії колективів, після чого визначили переможців у 7 номінаціях.

У номінації «Народний танець» ІІ місце здобув «Зразковий художній хореографічний колектив «КОЛОРИТ» КЗПО «Центр дитячої та юнацької творчості» Пулинської селищної ради – художній керівник Максим Сергійович Пташнюк.

Висловлюємо слова вдячності за фінансову підтримку селищному голові Гаврилюку Олександру Станіславовичу та депутатському корпусу Пулинської селищної ради. Надіємось на подальшу плідну співпрацю, яка приносить вагомий результат.

Щиро вітаю з перемогою наших «Колоритівців». Подальших злетів та перемог, віри в краще, адже ви, діти, наше майбутнє.

Оксана Василенко,

директор КЗПО «Центр дитячої та юнацької творчості».