Пулинська громада
Пулинський район, Житомирська область

Проводяться громадські слухання

У відповідності до ст. 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Постанови Кабінету Міністрів України №555 від 25.05.2011 р. проводяться громадські слухання містобудівної документації плану території для зміни цільового призначення земельної ділянки, яка виділялась для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд за адресою: с. Юлянівка, вул. Молодіжна, 19-а Пулинського району.

Замовник: Ялинівська сільська рада;

Розробник: ФОП Микитенко В.А.

Мета проекту – зміна цільового призначення земельної ділянки.

Техніко-економічні показники:

- площа ділянки – 2463 м2;

- площа під забудову в т.ч. основні будинки, допоміжні споруди – 228 м2;

- площа проїздів, доріжок, вимощення – 186 м2;

- площа озеленення – 2049 м2.

 

До участі запрошуються представники громадськості, зацікавлені особи.

З матеріалами ДПТ Ви можете ознайомитись в приміщенні Пулинської селищної ради за адресою: смт Пулини, вул. Незалежності, буд. 13 (тел. 3-12-04).

Пропозиції до проекту надаються громадянами у письмовому вигляді з зазначенням прізвища, ім’я та по-батькові, місця проживання, особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил до 15.05.2018.

Громадські слухання проекту відбудуться 15.05.2018 р. о 10.00 год. в приміщенні селищної ради.

Відповідальна особа за організацію розгляду пропозицій – начальник відділу містобудування, архітектури, ЖКГ та земельних відносин В. А. Саюк.

Пропозиції, що надійшли після встановленого терміну, не розглядаються.

Склад та зміст детального плану території включає пояснювальну записку, додатки та графічні матеріали.« повернутися до списку новин