«КОЖНОМУ МИЛА СВОЯ СТОРОНА»

Відбувся ХІ обласний конкурс дитячого малюнка «Кожному мила своя сторона-2018», який щорічно проводиться в обласному центрі з метою виявлення талановитої молоді та популяризації сучасного образотворчого мистецтва Житомирщини.

За інформацією відділу гуманітарного селищної ради, в цьому році конкурс проходив в два етапи:

- перший тур – відбірковий (заочний);

- другий – (очний) – виконання конкурсної роботи.

Конкурсанти загальноосвітніх, художніх і мистецьких шкіл області протягом трьох днів змагалися в майстерності.

За підсумками другого туру конкурсу серед призерів – вихованці художнього відділу школи мистецтв Пулинської селищної ради:

- дипломант ІІІ ступеню ХІ обласного конкурсу дитячого малюнку «Кожному мила своя сторона-2018» – Дарина Кищак;

- лауреат конкурсу – Євген Тичина.

Дарина та Євген є вихованцями викладача Олени Миколаївни Рачкован.

За фінансову підтримку Олена Миколаївна та батьки учасників конкурсу дякують дирекції СТОВ "Надія ВП" (Олександрі Анатоліївні Рудяковій та Максиму Івановичу Бойдюку).

Щасливі з перемогою діти повернулися додому, а попереду підготовка до нових конкурсів та іспитів.