Голова облдержадміністрації І.П.Гундич провів у Пулинах особистий прийом громадян

Дата: 10.04.2018 14:38

У вівторок, 10 квітня, голова Житомирської обласної державної адміністрації Ігор Гундич провів особистий прийом громадян Пулинського району. На зустрічі, яка відбулася у кабінеті очільника РДА Віктора Байди, побував селищний голова Олександр Гаврилюк.

З восьмої години ранку у приймальній райдержадміністрації було людно. Сюди прибули не тільки мешканці Пулинської селищної ради, але і Курненської та Мартинівської сільських рад.

Першими на прийом були записані жителі райцентру: Леонід Фесенко, Віктор Ковальчук, Володимир Лавринчук, Микола Мазяр, Тарас Буланов. Їх турбують наступні питання:

-  видання соціально-значимої літератури;

- забезпечення житлом заявника, воїна-афганця, інваліда війни ІІ групи;

- перевезення пільгових категорій громадян, інвалідів ІІ та ІІІ гр.; розпаювання комбікормового заводу в смт Пулини, що належить СТОВ «Зоря Полісся»;

- реформування КУ "РЦ ПМСД" районної ради й інші.

Кілька жінок пенсійного віку чекали своєї черги, аби отримати матеріальну допомогу на лікування.

Жителі сіл В"юнки та Новий Завод стурбовані нерегулярним автобусним сполученням.

А загалом на прийомі у І. П. Гундича з різних питань побувало більше 30 наших земляків.

Крім цього, голова ОДА відвідав Пулинську опорну ЗОШ І-ІІІ ст., дав інтерв’ю засобам масової інформації.Фото без опису