Рятувальники здійснили перевірки джерел зовнішнього протипожежного водопостачання

Дата: 05.04.2018 09:11

3 квітня проведено перевірки, з пуском води, джерел зовнішнього протипожежного водопостачання об"єктів з масовим перебуванням людей.

А саме:

- ЗОШ І-ІІІ ст., смт Пулини, вул. Шевченка, 158;

- селищний будинок культури, смт Пулини, вул. Незалежності, 5;

- заклад дошкільної освіти № 1 «Ялинка» смт Пулини, вул. Незалежності, 5;

- заклад дошкільної освіти № 2 «Сонечко» смт Пулини, вул. Покровська, 92;

- КУ «Центральна районна лікарня» Пулинської районної ради.

Рятувальники оглянули колодязі пожежних гідрантів. Далі був випробуваний кожний пожежний гідрант шляхом пробного пуску води. За результатами перевірки встановлено, що усі 5 гідрантів, які розташовані в смт Пулини, знаходяться в справному стані. Проте є ряд незначних недоліків, зокрема встановлення світлових покажчиків та розчищення під’їздів до них.

Протипожежне водопостачання є одним з основних факторів успішної ліквідації значної кількості пожеж. Адже через несправні пожежні гідранти та нестачу джерел водопостачання велика кількість пожеж ліквідовується із залученням значної кількості техніки та підвозу води.

Про результати перевірки поінформовано голову Пулинської райдержадміністрації та голову ОТГ. Виявлені недоліки будуть розглянуті на засіданні районної комісії ТЕБ та НС з метою вжиття невідкладних заходів щодо усунення виявлених недоліків.Фото без описуФото без описуФото без опису

Сергій Довгалюк, начальник 27 ДПРЧ (смт Пулини),

підполковник служби цивільного захисту.