Розпочалися весняні прибирання

Дата: 04.04.2018 16:59

Після затяжної зими в Пулинах ведуться роботи по благоустрою територій. Гарна весняна погода сприяє цьому.

4 квітня під керівництвом інспектора з питань благоустрою території селищної ради Валентини Кардаш прибиралися центральні вулиці Пулин. «До цього повинні долучитися й організації, керівників яких я уже повідомила, - говорить В. Кардаш. - Але зрушень з їхнього боку поки що не видно».

Начальник відділу містобудування, архітектури, ЖКГ та земельних відносин селищної ради Віктор Саюк додає, що крім того, прибирається від гілля місцевий парк. Тонше гілля з допомогою спеціального пристрою подрібнюється і пакується у величезні мішки, товстіше – перерізається. Усе воно піде на потреби котелень.

Чистота кожного населеного пункту в якійсь мірі залежить від кожного із нас.Фото без описуФото без описуФото без опису