Розчищали від гілля стадіон ліцею

Дата: 03.04.2018 15:44

У ці передсвяткові дні дбайливі господарі прибирають свої подвір’я, прилеглі до помешкань території. 3 квітня розчищали від гілля стадіон Пулинського ліцею.

Майстер виробничого навчання ліцею Роман Ориновський, котрий разом з учнями працював на стадіоні, розповідає, що після кронування дерев тут залишилося багато різного гілля. Крупніше – перерізається на дрова. Вони підуть на опалення навчального закладу. Адже котельня ліцею працює на твердому паливі. А дрібніше – за допомогою спеціального обладнання, що має місцевий підприємець С. Кузьменко, буде перероблене на дерев’яні палети, які також використовуються для обігріву.

Тож вчимося заощаджувати, використовуючи для опалення те, що здавалося нікому непотрібним.Фото без описуФото без опису