Працівники селищної ради прибирали сміття

Дата: 02.04.2018 16:53

2 квітня працівниками селищної ради було зібрано велику кількість сміття обабіч дороги від смт Пулини до траси Київ-Чоп, чим показали гарний приклад землякам.

І чого тільки не вивозять люди подалі від своїх осель?! Скло, пластик – цим уже нікого не здивувати. У лісосмузі між Пулинами і Ягодинкою, де зазвичай місцеві жителі відпочивають, збирають гриби «дбайливі» господарі в кількох місцях залишили тушки здохлих кроликів. Найбільше було забруднено навколо автобусної зупинки Пулинський поворот (зібрано 20 мішків сміття): земля встелена недопалками, пластикові пляшки, обгортки від солодощів, засоби гігієни і таке інше.

У нас уже так повелося, що зазвичай прибирати доводиться тим, хто не смітить.

Інспектор з благоустрою території селищної ради Валентина Кардаш говорить: «От і сьогодні в райцентрі бачила чоловіка, котрий стояв неподалік урни зі сміттям і лускав соняшникове насіння. Лушпиння кидав собі під ноги. Я його присоромила і попередила. Наступного разу – платитиме штраф».Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису