Спартакіада працівників культури Житомирщини

В м.Житомирі відбулись традиційні, вже ХУІ спортивні ігри серед працівників культури області. Цього року в галузевій спартакіаді взяли участь 20 команд зі всієї Житомирщини. Серед них- і представники  об»єднаних територіальних громад. Для них ця спартакіада була першою.

Команди працівників культури змагалися в чотирьох видах спорту: настільний теніс, дартс, шашки та швидкі шахи.

За результатами змагань  І загальнокомандне місце виборола команда Центру культури і дозвілля Пулинської селищної ради, обійшовши у всіх видах своїх традиційних суперників – команди Житомира та Новоград-Волинського. Наша команда гідно зайняла п’єдестал чемпіонів спартакіади, довівши, що найспортивніші працівники культури живуть у Пулинській громаді.

Відділ гуманітарний селищної ради