Вічна пам’ять герою!

Дата: 26.03.2018 15:11

25 березня 2018 рокФото без описуу, від поранення в голову на лінії фронту поблизу Донецька, в районі шахти "Бутівка"   загинув   наш земляк -Ковнацький  Сергій Миколайович.

Сергій Ковнацький народився в с.Ясенівка 27.08.1995 року. Шкільне життя розпочав в Ясенівській ЗОШ, далі навчання  в Зеленополянській ЗОШ, а з 2007 року - в Червоноармійській ЗОШ І-ІІІ ст.( нині Пулинська ЗОШ І-ІІІ).

Після закінчення школи навчався в місцевому професійному ліцеї.

Проходив службу за контактом в 95-й окремій десантно-штурмовій бригаді  з 28.04.2016 року.

Не одружений. Дома бійця чекали:  мама -Світлана Миколаївна, брат -Олександр та сестра –Юлія.

Дорога родино, близькі, знайомі! Прийміть глибокі співчуття з приводу важкої втрати – смерті Героя. Ми поділяємо Ваше горе і висловлюємо щирі слова підтримки у ці скорботні дні. З Вами сумує Пулинщина і вся Україна.

Світла пам’ять про військового назавжди залишиться у серцях усіх, хто його знав, любив та поважав.

Вічна пам'ять…