ВИПЛАТА ЩОРІЧНОЇ РАЗОВОЇ ДОПОМОГИ ДО 5 ТРАВНЯ У 2018 РОЦІ

Постановою КМУ № 170 від 14.03.2018р. встановлено, що виплата щорічної разової допомоги відповідно до законів України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» та «Про жертви нацистських переслідувань» здійснюються у таких розмірах:

Інвалідам І групи  ­- 3685 гривень, інвалідам ІІ групи – 3265 гривень, інвалідам ІІІ групи – 2845 гривень;

Учасникам бойових дій та колишнім неповнолітнім в’язням концентраційних таборів, гетто, інших місць примусового тримання , а також дітям , які народилися у зазначених місцях примусового тримання їх батьків, – 1265 гривень;

Членам сімей загиблих та дружинам (чоловікам) померлих інвалідів війни та дружинам (чоловікам) померлих учасників бойових дій , учасників війни і жертв нацистських переслідувань, визначених за життя інвалідами, – 630 гривень;

Учасникам війни та колишнім в’язням  концентраційних таборів, гетто , інших місць примусового тримання , особам , які були насильно вивезені на примусові роботи, дітям партизанів, підпільників, інших учасників боротьби націонал-соціалістським  режимом у тилу ворога  – 525 гривень.

Виплата разової допомоги проводиться органами праці та соціального захисту населення через відділення зв’язку  або через установи банків (шляхом перерахування на особовий рахунок отримувача) пенсіонерам – за місцем отримання пенсії , а особам, які не є пенсіонерами , – за місцем їх проживання чи одержання грошового утримання.

Особи , які не отримали разової допомоги до 5 травня , мають право звернутися за нею в органи праці та отримати її до 30 вересня відповідного року, в якому  здійснюється виплата допомоги.

Громадянам, які належать до кількох категорій осіб згідно із законом , виплачується одна допомога – у  більшому розмірі.

УПСЗН РДА