«Хай звучить наш Промінь»

Дата: 23.03.2018 17:11

Фото без опису  Відбувся творчий звіт народного аматорського чоловічого вокального ансамблю «Промінь» селищного Будинку культури. Ансамбль «Промінь» - єдиний аматорський колектив нашої громади, який має почесне звання «народний». Згідно Положення, такі колективи раз на три роки мають підтверджувати свій статус подібними творчими звітами.

Учасники колективу «Промінь» - різні за віком, професіями, життєвими поглядами, але всіх їх поєднує любов до пісні. «Промінь» - це їх імідж, їх стиль життя, їх друга родина. В цьому році виповнюється 20 років, як колектив отримав почесне звання «народний». Незлічити виступів та концертів колективу,  конкурсів і фестивалів, незміряти силу оплесків, які отримав «Промінь» за час існування.Учасники колективу доклали всіх зусиль, щоб їх майстерність була оцінена і  прихильниками, і представниками атестаційної комісії.

Підтримати «Промінь» в залі зібралися працівники культури, жителі селища. Атмосфера була творчою, родинною, затишною. Колектив ще раз підтвердив, що вони дійсно – улюбленці місцевої публіки, справжні професіонали, гідні звання «народного».Фото без опису

Із щирим захопленням  про  виступ «Променя» говорила заступник директора Житомирського обласного центру народної творчості Галина Василівна Шубіна. Підкреслила, що чоловічих колективів на теренах області дуже мало, і тому «Промінь» має співати, звучати і процвітати.

Василь Балан, Юрій Ель, Олександр Бражевський, Віктор Саюк, Олександр Виговський, Петро Павлов, Іван Грибан та керівник колективу Іван Опанащук – вони сьогодні зробили  все, щоб наш «Промінь»  став творчою візитікою нашої громади.

Відділ гуманітарний селищної ради