Пулинський веселий ярмарок

Дата: 22.03.2018 17:04

У четвер 22березня в Пулинській ЗОШ І-ІІІ ступенів з самого ранку всі спішили-поспішали актової зали не минали, на ярмарку гуртом і по одинці весело всі мандрували.

А влаштували її учні 3-А класу та їх батьки, бабусі, дідусі під керівництвом вихователя ГПД Грибан Тамари Іванівни.

Ой у Пулинах, та на ярмарку люд вирує, мов ріка.

Про чудовий край, цей чар край лине слава гомінка.

Рознесуть вітри на всі сторони пісню у блакить.

Як на ярмарку в рідних Пулинах Україна гомонить. – співали діти. І це було насправді так: гуморески і пісні, жарти та інсценізації, запальні українські та циганські танці. Чого там тільки не було?! Одні торгували інші купували. А ще усіх пригощали.

Звісно, українськими варениками. Впевнена, що цей захід залишиться в пам’яті кожного з присутніх. Час, проведений на веселому Пулинському ярмарку, подарував щирі посмішки, позитивні емоції, тепло, бажання творити добро. Тож зичимо всім, щоб було що продавати і за що купувати.

Щоб родила щедро нива, щоб у хаті – все як слід, щоб до віку був щасливий український славний рід.

Глущенко К.В.Фото без описуФото без описуФото без опису