Колектив філармонії виступив у Кошелівці

Переддень жіночого свята, за ініціативи завідувачки Кошелівським сільським будинком культури Людмили Ілючок, з концертною програмою до села завітав колектив обласної філармонії імені С. Ріхтера. Його виступ подарував глядачам багато чудових незабутніх вражень

Як повідомила Л. Ілючок, концерт проводився у приміщенні місцевої загальноосвітньої школи, де було тепло і затишно. Педагогічний колектив привітно зустрічав гостей.

У ході концерту, який тривав більше години, прозвучали українські народні та естрадні пісні, виступила танцювальна група Поліського академічного танцю «Льонок», музиканти радували грою на баяні та бандурі.

Глядачі були в захваті від побаченого. Виступи артистів, серед яких були і солістки філармонії Вероніка Горенко та Тетяна Березівська, супроводжувались гучними оплесками.

З вітальним словом виступив в. о. старости Кошелівського старостинського округу Станіслав Климчук.

Спонсорська допомога надана СТОВ «Надія ВП» в особі директора Олега Рудякова.