Слова в житті людини , його сила, вплив на вчинки і думки - обговорювалося на черговому засіданні "Берегиня"

Дата: 19.03.2018 14:17
Кількість переглядів: 1945

Фото без описуУ Пулинській селищній бібліотеці відбулось чергове засідання любительського об»єднання «Берегиня». Цього разу присутнім була запропонована година спілкування про важливість слова в житті людини, його силу, вплив на вчинки і думки. Зав.відділом Олена Грозовська та бібліотекар Людмила Пашківська знайомили присутніх з афоризмами, цитатами, крилатими висловами, легендами  про силу слова. Як думки та  слова мають властивість матеріалізуватися та впливають на відносини між людьми, розповіла присутнім Людмила Острогляд. В своїх розповідях вона спиралась на книгу «Гармонія» Олексія Куцела та власний досвід участі у семінарах із психології .

Свої авторські поезії читала Надія Тесля. Присутнім запропонували цікаві тематичні конкурси. Зустріч в «Берегині» була пізнавальною, по-родинному теплою і затишною. Ніхто не лишився байдужим: спілкування було жвавим і емоційним, що підтвердило ще раз обрану тематику: слово може і ранити, і зцілити. Його сила - надзвичайна зброя в наших руках. Організатори зустрічі пообіцяли, що наступне засідання «Берегині» буде ще цікавішим і змістовнішим. Адже вони працюють для своїх читачів.