«Хто ти, майбутній олімпієць?»

Дата: 21.03.2018 14:12

Фото без опису          20 березня в м.Коростень відбулися змагання з волейболу серед юнаків та дівчат 2002-2003 року народження згідно регламенту проведення спортивних змагань Громадської організації Житомирської територіальної організації Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства «Колос» під девізом: «Хто ти, майбутній олімпієць?» серед вихованців дитячо-юнацьких спортивних шкіл, районних та сільських загальноосвітніх шкіл Житомирщини.

Участь у змаганнях взяли збірні волейбольні команди  дівчат та хлопців шкіл Пулинської селищної ради. Слід зазначити, що для наших волейболістів цей турнір був дебютним. Серед восьми чоловічих команд-учасниць наші хлопці посіли п»яте місце, а дівчата стали четвертими серед п»яти жіночих команд.

Відділ гуманітарний селищної ради