Житомирська область, Житомирський район

ФК “ПУЛИНИ” виграли Кубок «Золота Осінь - 2017»

Дата: 04.12.2017 13:29
Кількість переглядів: 1083

Фото без описуВ останню неділю  листопада 2017 року в с. Старий Майдан відбувся фінал кубка району з  футболу «Золота Осінь - 2017» між футбольними командами  «Пулини» (смт. Пулини) -  «Автомобіліст» (с. Стрибіж).

Фаворита матчу напередодні гри визначити було неможливо. Футбольні болільники  прогнозували  різні варіанти  щодо результату фінальної гри. Обидві команди добре підготувались до цього матчу й намагались не ризикувати,  а діяти на контратаках,  бо в такому матчі один забитий гол міг вирішити долю матчу. В глядачів матчу було багато емоцій від такої гри. Пристрасті не вщухали.

В основний час переможця в цій грі не виявилося. Тому згідно положення про розіграшу кубка з  футболу «Золота Осінь - 2017» глядачі з нетерпінням чикали два тайми по 15 хв. В першому таймі додаткового часу гравець ФК «Пулини» Мирослав Василенко за межами штрафної влучним ударом відкрив рахунок, а в другому таймі додаткового часу подвоїв рахунок Владислав Халімовський, отже остаточний рахунок між командами ФК «Пулини» 2 : 0 ФК «Автомобіліст».

Після змагання відбулася урочиста частина. Учасників фіналу кубка району «Золота осінь»  вітали та  нагороджували голова Пулинської районної ради А.П. Липко, завідувач сектору у справах сім’ї, молоді та спорту С.В. Перегуда, заступник голови районної ради та голова Пулинської районної федерації футболу Г.С. Андрійчук.