Перший чемпіонат Пулинської громади з тенісу настільного

Дата: 06.03.2018 12:35
Кількість переглядів: 896

Фото без описуПерший чемпіонат Пулинської громади з тенісу настільного

За інформацією голови ВФСТ «Колос» Михайла Шакури, 3 березня у спортивній залі Пулинської ЗОШ І-ІІІ ст. відбувся перший чемпіонат Пулинської ОТГ з тенісу настільного. Змагання проводились у трьох вікових групах серед юнаків, дівчат, ветеранів спорту.

Перша категорія – юнаки 2006 р. н. і молодші. У цій віковій групі призерами стали: Денис Коваленко – третє місце, Дмитро Степарук – друге, Ігор Іщенко – перше місце. Це їхні перші нагороди і медалі.

У другій категорії виступили юнаки та дівчата 1990-2005 р. н. У цій групі взяли участь понад 20 тенісистів. Це учні та вчителі Очеретянської ЗОШ І-ІІ ст., Вацлавпільської гімназії, Кошелівської та Пулинської ЗОШ І-ІІІ ст.

Серед дівчат третє місце посіла Даша Рибчинська (Кошелівська ЗОШ), друге – Людмила Панченко (Вацлавпільська гімназія), а переможцем змагань стала Олександра Опанащук (Пулинської ЗОШ). Серед юнаків третє місце виборов Дмитро Слюсар, друге – Андрій Супрунчук, перше – у Дениса Мішустіна. Усі вони є учнями Пулинської ЗОШ та ДЮСШ.

Серед ветеранів спорту третє місце здобув Михайло Шакура, друге у – Володимира Корзуна, перше місце виборов Анатолій Липко.

Усіх призерів нагороджено грамотами та медалями селищної ради.

За волю до перемоги грамоту отримав найстарший учасник змагань Євген Арсентійович Афонін, якому 2 березня виповнилось 73 роки.Фото без описуФото без опису