Вітання з Новим Роком

Дата: 29.12.2017 12:14

Шановна Пулинська громада !

Від щирого серця вітаю Вас з наступаючим Новим 2018 Роком!

Цей рік ми вперше зустрічаємо у новій громаді, до складу якої увійшли 26 населених пунктів та проживає 11632 жителя.

Сьогодні, перед  нами стоїть багато завдань, маємо багато планів та задумів, які  крок за кроком будемо вирішувати у новому році.

Вітаю усіх з Новим Роком!  Бажаю міцного здоров’ям, щасливої долі, душевного спокою та наснаги.

Хай рік прийдешній додасть усім нам нових сил, принесе нові сподівання та втілення заповітного.

Нехай чарівність новорічної ночі дарує Вам життєву силу і натхнення на добрі справи, здійснення усіх задумів та сподівань, професійних досягнень та творчих здобутків.

З Новим Роком !

З повагою селищний голова О.С. Гаврилюк