Пулинська громада
Пулинський район, Житомирська область

Зі святом 8 Березня

Шановні жінки Пулинської об’єднаної територіальної громади: смт Пулини, сіл Ягодинка, Веселе, Буряківка, Зелена Поляна, Нарцизівка, Мирне, Кошелівка, Радецька Болярка, Радецьке Будище, Веснянка, Ужівка, В’язовець, Сколобів, Івановичі, Очеретянка, Ясна Поляна, Ялинівка, Стара Олександрівка, Колодіївка, Поплавка, Юлянівка, Ясногірка, Пулино-Гута, Ясенівка, Чернявка!

 

Щиро вітаю Вас з Міжнародним жіночим днем 8 Березня!

Віки і тисячоліття світової історії осяяні Вашою мудрістю та ніжністю, чарівністю та красою. І тільки завдяки Вашій життєвій силі, насназі та довготерпінню з віку у вік продовжується рід людський на землі.

Кажуть: без верби і калини – нема України. Як нема її без мелодійної пісні, якої вчить свою дитину ненька, без материнської щирої ласки, що так властива жінкам-українкам, без наших чарівних україночок, котрі символізують красу всього українського жіноцтва, бо ж щічки у них калинові, а коси від верби – ніжно кучеряві.

Матір, донька, дружина, кохана – жіночий першопочаток супроводжує нас протягом усього життя. І якщо краса порятує світ, то це буде Ваша краса. Адже Ви своєю щоденною невтомною працею перетворюєте його на чарівну перлину.  

У цей святковий день бажаю всім жінкам міцного здоров’я, щастя,  великого кохання, сімейного затишку та добробуту.

Нехай ця весна принесе Вам радість життя, відчуття оновлення, здійснення всіх найзаповітніших мрій!

 

З повагою Олександр Гаврилюк,

Пулинський селищний голова.« повернутися до списку новин