Із засідання виконкому

Дата: 03.03.2018 10:52

28 лютого під головуванням очільника Пулинської селищної ради Олександра Гаврилюка проведено засідання виконавчого комітету.

Розглянуто наступні питання:

-  утворення опікунської ради при виконавчому комітеті селищної ради;

- погодження режиму роботи національної лотереї «Фортуна лайф»;

- забезпечення безпечної експлуатації ігрових майданчиків та інших об’єктів відпочинку дітей.

З цих питань доповідали: секретар ради Олена Гузук, заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Олександр Макеєнко, спеціаліст І категорії відділу містобудування, архітектури, ЖКГ та земельних відносин Іван Кайданюк.

Йшлося і про кронування та видалення зелених насаджень; присвоєння юридичної адреси громадян, надання дозволу на приватизацію квартири; підключення до водогінної мережі одного з житлових будинків селища.

У ході засідання, після обговорення, було погоджено графік роботи Національної лотереї «Фортуна лайф», що діє на території селищної ради. Так, у буденні дні там працюватимуть з 8 до 21.00 години, а у передвихідні та святкові – з 8 до 22.00.

Щодо ігрових майданчиків, вирішено: створити комісію з обстеження технічного стану елементів дитячих ігрових майданчиків та інших об’єктів відпочинку дітей. Створеній комісії – провести обстеження дитячих ігрових майданчиків, у тому числі тих, що розташовані на прибудинкових територіях, а також інших об’єктів відпочинку дітей. Крім цього, прийнято й інші важливі рішення.