З сесії селищної ради

Дата: 23.02.2018 10:20

Затверджено життєво важливі питання

22 лютого відбулося засідання п’ятої сесії Пулинської селищної ради 7-го скликання, на яке прибуло 21 депутати із 26 обраних. Вів засідання селищний голова Олександр Гаврилюк.

Перед початком виступила головний спеціаліст з кадрової роботи Тетяна Байда, котра інформувала про особливості подання електронних декларацій у 2018 році та відповідальність за невчасне їх подання, недостовірність даних.

Депутати працювали злагоджено і плідно. У ході засідання було розглянуто 101 питання, затверджено низку життєво важливих Програм, а саме:

- Програму економічного і соціального розвитку селищної ради на нинішній рік;

- оздоровлення та відпочинку дітей у 2018-2020 р.;

- співфінансування і проведення лікування та медичної реабілітації учасників антитерористичної операції та членів сімей загиблих учасників АТО;

- сприяння соціальній реабілітації дітей та молоді з особливими потребами на 2018-2020 р.;

- поховання померлих безрідних та невідомих громадян;

- профілактики злочинності на території селищної ради;

- благоустрою населених пунктів;

- розвитку дорожньої інфраструктури, ремонту та утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення і доріг комунальної власності населених пунктів селищної ради;

- забезпечення пожежної та техногенної безпеки, захисту населення і території від надзвичайних ситуацій на 2018-2022 р.

Йшлося і про прийняття майна районних закладів (культури, дитячо-юнацької спортивної школи, терцентру, відділу освіти райдержадміністрації) у комунальну власність селищної ради.

Крім цього, розглянуто заяви громадян щодо земельних питань, надання в оренду нежитлових приміщень та інші питання.   Фото без описуФото без описуФото без опису