Пулинська громада
Пулинський район, Житомирська область

Зиму проводжали - Весну зустрічали

Зиму проводжали – Весну зустрічали

 

Цьогорічна зима ніяк не хоче відступати, хоча на календарі – березень. І як би не тріщали морози, не лютувала віхола, наближення весни уже відчувається.

3 березня у Пулинах селищною радою проведено театралізоване свято «Зиму проводжаємо – Весну закликаємо». Присутніх привітав селищний голова Олександр Гаврилюк.

Поки біля центрального входу Будинку культури розгорталося театралізоване дійство за участі головних героїв – Зими та Весни, неподалік на багатті (у казані) готувалася юшка з рибою.

Повеселити земляків піснями та жартами до райцентру прибув фольклорний колектив «Криниченька» з с. Ялинівка, керівник якого Світлана Черниш. Виступали і троїсті музики у складі Василя Бернацького, Романа Яременка та Віктора Куліковського.

Серед учасників була розіграна святкова лотерея. Розіграш провела ведуча заходу – головний спеціаліст відділу гуманітарного Лариса Громська.

У ході свята присутні мали можливість ознайомилися з виставкою виробів Ірини Кравченко, виготовлених крючком, посмакувати гарячої юшки. Цю страву вправно приготував керівник гуртка «Сокіл-Джура» КЗ «Центр дитячої та юнацької творчості» відділу освіти селищної ради Володимир Лисюк.

Коли завершувалося свято, на небі з’явилося яскраве сонечко, яке продемонструвало нам, що весна уже дійсно на порозі.




« повернутися до списку новин