Про оприлюднення проекту регуляторного акту

Відповідно до ст. 9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», Пулинська селищна рада повідомляє про оприлюднення проекту регуляторного акту – рішення виконкому селищної ради «Про затвердження тарифів на послуги з водопостачання, водовідведення: транспортування рідких відходів та очистку рідких відходів».

З даним проектом регуляторного акту, а також аналізом регуляторного впливу можна ознайомитися на офіційному веб-сайті Пулинської селищної ради «Пулинська громада».

Зауваження та пропозиції від громадян, фізичних осіб – підприємців та юридичних осіб, а також їх об’єднань, приймаються селищною радою протягом 1 місяця з дня оприлюднення  за адресою : 12001 смт. Пулини, вул. Незалежності, 13 Житомирської області.