Свято талану, творчості, досягнень і нових починань

29 травня у Центрі культури і дозвілля селищної ради відбувся творчий звіт та випуск Пулинської школи мистецтв – свято таланту, творчості, досягнень і нових починань.
Цей урочистий день надовго запам’ятається викладачам і випускникам: хтось йшов до нього 4 роки, а хтось цілих – 9. Як зазначила у своєму виступі директорка школи мистецтв Яна Мантула: «Це були роки наполегливої праці. Але це роки досягнень, інколи поразок, роки насолоди від спілкування з прекрасним мистецтвом – музикою, хореографією. Позаду екзамени і концерти, успіхи і перемоги. Вчора – учні, сьогодні – випускники».
Під гучні оплески присутніх випускники – юні співаки, музиканти, танцюристи піднімалися на сцену. Кожна виконана ними пісня, кожен танець, кожна нотка – це частинка їхньої душі, яку вони разом з врученими свідоцтвами понесуть у своє життя.
У цей день на адресу випускників та викладачів було сказано багато теплих слів, щирих побажань.
З вітальним словом виступили перший заступник селищного голови Олена Гузюк та начальник відділу гуманітарного Лариса Громська. «…ми раді за те, що наші діти постійно беруть участь у різноманітних конкурсах та фестивалях, займаючи призові місця. Їх високо цінують і поважають», - наголосила Олена Гузюк. І висловила щиру вдячність викладачам та батькам.
З трепетом у душі своїх дітей та викладачів привітали і мами випускників Марія Мосійчук, Інна Дюбченко та Юлія Адамович. Адже успіх кожного випускника – це результат титанічної праці їхніх викладачів, які були не просто вчителями, а справжніми наставниками та друзями.
Від усього викладацького колективу та себе особисто Яна Олександрівна висловила щиру вдячність всім, хто завжди приходить на допомогу школі мистецтв, ставиться з розумінням. Це керівництво селищної ради та відділу гуманітарного; меценати – СТОВ «Зоря Полісся» та Станіслав Карпінський; Роман Яременко та всі небайдужі, які творять добрі справи та роблять заклад кращим.
Подяки вручено і викладачам школи мистецтв.
На цій мажорній нотці закінчилася перша частина заходу. Друга частина – концертна. З концертними номерами виступили: Катерина Римарєва, Ірина Ковальчук, Юлія Хавчук та Анна Ядута, Дарія Дюбченко, Марія та Софія Виговські, Софія Капітанчук, Дмитро Савчук, Стефанія Осіпчук, Софія Кучеренко, Діна Щепінова та Олександр Ковальський, Мілана Глубока, Юрій Мосійчук, Дарина Топчинська, Софія Фатич, Анна Врублевська, Вікторія Ткаченко, Юрій Дехтярук та хореографічний колектив «Сузір'я» (художній керівник Олена Оріховська). Кожний художній номер був по своєму оригінальний, що заворожував присутніх своїм голосом, майстерною грою на музичних інструментах та неперевершеними танцювальними па.
Дякуємо Збройним Силам України за можливість жити, дарувати мистецтво людям, підтримувати юні таланти – творити майбутнє!
Під час заходу було зібрано 1220 грн., які будуть використані на підтримку ЗСУ.










