Вулична інформаційна акція до Дня усиновлення «Ми віримо, що кожна дитина має батьків, просто ще не всі зустрілися»

Напередодні Дня усиновлення, 16 вересня, працівниками служби у справах дітей Пулинської селищної ради проведено вуличну інформаційну акцію «Ми віримо, що кожна дитина має батьків, просто ще не всі зустрілися».
Під час акції проведено вуличну інформаційну кампанію з метою ознайомлення жителів громади з сімейними формами виховання, а саме: однією з пріоритетних форм виховання – усиновленням. Також розповсюджено інформаційні буклети «Подаруйте дитині сім’ю – подаруйте їй майбутнє», «Турбота – це теж робота. Як прийняти в родину дитину, яка залишилась без батьків».
Довідково. Усиновлення є пріоритетною формою влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. На території громади проживає 6 усиновлених дітей. На місцевому обліку дітей, які можуть бути усиновлені, перебуває 23 дитини-сироти, дитини, позбавленої батьківського піклування.
За більш детальною інформацією просимо звертатися до служби у справах дітей Пулинської селищної ради, яка знаходиться за адресою: вул. Незалежності, 13, селище Пулини.
Ваше рішення може змінити долю дитини назавжди!
Кожна дитина мріє про любов і турботу!









