«Великий день – Великдень»

Дата: 03.05.2024 08:57

Наближається найвеличніше свято в православному календарі, найсвітліше, найтрепетніше для кожного з нас – Великдень.

В Україні це особливе свято з багатовіковими традиціями, що втілюють початок нового життя, перемогу світла і добра, одвічні людські цінності.

Сьогодні в умовах війни Великдень це не лише весна, з цим святом пов'язані надії кожного українця на нашу Перемогу та відродження України. Щоб згадати пов’язані з Великоднем народні традиції, обряди, звичаї, декор працівники Пулинської селищної ради запрошують переглянути виставку-інсталяцію «Великий день Великдень». Ви отримаєте багато позитивних емоцій від спілкування з книжковими виданнями на великодню тематику.

Вітаємо Вас з прийдешнім святом Великодня! Нехай добробут, здоров'я, гармонія та успіх завжди будуть з Вами.

Нехай цей світлий день надихне наші серця на подальшу боротьбу за нашу країну та зміцнення нашої віри в Перемогу. Нехай Божа милість та благословення несуть у наші душі, сім’ї та країну – мир.