Художні роботи учнів Пулинської мистецької школи визнано серед кращих

Дата: 18.03.2024 09:26

З нагоди святкування 210-річчя від дня народження Великого Кобзаря в Житомирі було проведено обласний етап конкурс учнівської творчості, присвячений Шевченківським дням. В ньому взяли участь учні Пулинської мистецької школи.

Згідно з Положенням журі було визначено по декілька переможців 1, 2, 3 місць. Приємно зазначити, що треті місця 3-го етапу Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості в номінації «Образотворче мистецтво» розділили: Дарина Гаврилюк, ілюстрація до вірша Т. Шевченка «Мені тринадцятий минало», Пулинська мистецька школа та Анастасія Петренко «Катерина», КЗ «Любарська школа мистецтв».

Крім цього, відзначено роботи окремих учасників у додаткових номінаціях:

- «Графіка» – І місце – Юлія Острогляд, ілюстрація до віршу Т. Шевченка «І Архімед, і Галілей», Пулинська мистецька школа.

Управління культури та туризму обласної державної адміністрації дякує учасникам конкурсу та їх керівникам.

Фото без описуФото без опису