Шановні жителі Пулинської громади!

Дата: 19.01.2024 17:22

22 січня ми відзначаємо День Соборності України – подію, що у далекому 1919 році заклала основи незалежності та суверенності нашої держави.

Цей день нагадує про довгий і складний шлях боротьби поколінь наших предків за свою незалежність. 105 років тому вперше здійснилася давня мрія українців про етнічну і територіальну цілісність країни. А сьогодні, через зовнішню російську агресію, наша держава знову переживає непрості часи. Поняття «соборність» та «незалежність» набуло нового значення, загострилось їх сприйняття й розуміння. Тепер і наше покоління відстоює цілісність та незалежність рідної країни.

Впевнений, що спільною працею на благо держави, нашою єдністю та вірою у Збройні Сили України ми зможемо досягнути своєї мети, подолати всі труднощі.

Зі святом вас!

Переможного миру, добра та порозуміння!

Фото без описуЗ повагою селищний голова Олександр Гаврилюк