Прощання з Воїном Валерієм Клівінським

Дата: 29.11.2023 16:13

Сьогодні, 29 листопада 2023 року, Пулинська громада прощалася із нашим земляком– Валерієм Володимировичем Клівінським. Траурний кортеж з тілом Воїна прибув у Пулини 0 11.00 годині та прямував через центр селища до будинку, де проживав Захисник.

Гіркотою і болем був сповнений цей день для всіх мешканців  громади, а насамперед- для рідних, близьких, друзів, односельців, побратимів та знайомих Воїна. О 13 годині в Пулинському храмі Святого Миколая отець Сергій Янчук відправив заупокійну молебень. Далі траурна процесія у супроводі військових вирушила до кладовища в смт Пулини, де Валерія Клівінського поховали з усіма військовими почестями. Серце нашого земляка навіки зупинилося  у лікарні, де Він боровся за життя. Вдома на нього чекали дружина, донечки, внуки, але не судилося… Добрий до рідних та друзів, відданий син своєї держави, досвідчений Воїн-таким запам’ятають Валерія всі, хто його знав.

Стискається серце і болить душа. Важко змиритися з цим непоправним горем…

Щирі співчуття дружині, донькам, рідним та близьким… Вічна пам'ять!

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису