Прощання з Воїном Віталієм Сівченком

Дата: 25.11.2023 11:31

25 листопада 2023 року – ще один скорботний день для мешканців Пулинської громади, які зі сльозами на очах, навколішки, у с. Корчівка та с. Липівка, проводжали справжнього Героя – Віталія Володимировича Сівченка.

Військовий  загинув 17 листопада 2023 року, під час виконання обов’язку військової служби поблизу н.п. Новокалинове Покровського району Донецької області.

В останню путь провести Героя прийшли друзі, односельці, керівництво громади та усі, хто знав і шанував Віталія.

Біля будинку культури села Корчівка, де відбулося прощання з Воїном, звучали слова скорботної підтримки згорьованим матері, сестрам, брату, родині та друзям від священника Василя Голуба, який відправив заупокійну молебень, заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Сергія Мурзакова, старости Мартинівського старостинського округу Ольги Зубрицької, військових побратимів.

Після прощання, траурна процесія рушила до кладовища села Корчівка, де Віталія Сівченка похоронили з усіма військовими почестями.

Світлий, добрий спомин про звитяжного Захисника України, нашого земляка Віталія Сівченка, назавжди залишиться в наших серцях та спогадах!

Вічна та світла пам’ять вірному Сину України!

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису