На засіданні постійної комісії з питань земельних відносин повторно розглянули заяви про затвердження погодженого проєкту землеустрою

Дата: 19.09.2023 12:28

Сьогодні члени постійної комісії з питань земельних відносин, будівництва, житлово-комунального господарства та екології, на виконання рішення Житомирського окружного адміністративного суду та вимоги державного виконавця, повторно розглянули спільну заяву про затвердження погодженого проєкту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства з відповідними кадастровими номерами.

Розглянувши спільну заяву повторно, враховуючи норми Земельного кодексу України, висновки суду та ухвалу Житомирського окружного адміністративного суду, зважаючи на той факт, що зазначені земельні ділянки знаходяться в оренді, члени постійної комісії, підтримали проєкт рішення щодо неможливості прийняти рішення, яким затвердити  погоджений проєкт землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства.

Фото без описуФото без опису