Пулинською селищною радою придбано 360 новорічних пакунків для дітей

Дата: 27.12.2022 08:27

З настанням зимових свят кожна дитина з нетерпінням чекає на подарунок під ялинкою. Особливо на диво чекають діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, а також ті, хто з різних причин не може відчувати батьківське тепло, ласку і підтримку.

Цьогоріч за кошти бюджету Пулинської селищної ради, завдяки підтримці  селищного голови Олександр Гаврилюка та депутатів ради, вдалося придбати 360 новорічних пакунків із солодощами, які за сприяння служби у справах дітей Пулинської селищної ради та старост старостинських округів протягом кількох днів будуть передані дітям-сиротам, дітям, позбавленим батьківського піклування та дітям, батьки яких є учасниками бойових дій, а також дітям, батьки яких нині захищають цілісність і суверенітет України.

Сподіваємося, що ці солодкі приємності принесуть нашим дітям гарний настрій,  віру у справжнє новорічне диво та стануть для них початком нового, кращого життя, насиченого добром, щирістю та теплом людських сердець. Щиро бажаємо нашій малечі щасливих посмішок, позитивних емоцій, здійснення мрій і бажань під мирним українським небом.

Фото без опису Фото без опису Фото без опису