Тероризму не місце у цивілізованому світі!

Дата: 11.09.2022 08:36

Від лютого 2022 року слово «тероризм» стало для нашої буденності звичним, адже ми щоденно чуємо погрози щодо застосування ядерної та інших видів зброї, з новин дізнаємося про цілеспрямоване та свідоме застосування насильницьких актів, організацію вибухів та підпалів, викрадення людей із застосуванням тортур, вбивства та захоплення заручників з метою залякування тощо.

Сьогодні ми вважаємо загарбницькі дії російської держави терористичними, адже вони несуть реальну загрозу нашій нації. Світ мусить втрутитися і покласти край цьому жахіттю!

У Всесвітній день боротьби з тероризмом звертаюся до свідомого світу з проханням об’єднатися і зробити усе можливе, аби зупинити і покарати країну-терориста, адже війна і тероризм насправді являють собою повний занепад людяності, вони підривають і обмежують цінності, нівелюють загальнолюдські права та ведуть у нікуди.

У цей день вшануймо пам’ять усіх тих, хто загинув у результаті терактів в усьому світі, а також  підтримаймо тих, хто втратив своїх близьких, рідних, знайомих, хто живе в суспільстві з важкими психічними і фізичними травмами – наслідками трагічних подій.

З повагою, Пулинський селищний голова – Олександр Гаврилюк!