ДО УВАГИ ВОЛОНТЕРІВ ТА ВОЛОНТЕРОК ЖИТОМИРЩИНИ

Дата: 24.08.2022 17:44

30-31 серпня відбудеться "СПІЛЬНОФОРУМ" для волонтерів і волонтерок у рамках проєкту "Розвиток та підтримка молоді Житомирщини тут і зараз в умовах воєнного стану", який реалізовує ГО "Інститут Креативних Інновацій" у співпраці з управлінням НПВ, молоді та спорту Житомирської ОДА за підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ).

Захід відбуватиметься в інтерактивній формі, учасники та учасниці зможуть самостійно обрати, до яких воркшопів долучитися (більше інформації в описі реєстраційної форми).

Участь у "СпільноФорумі" можуть взяти молоді люди, волонтери та волонтерки віком від 14 до 35 років, що проживають у Житомирській області.

Для участі необхідно заповнити анкету (https://docs.google.com/.../1FAIpQLSeA7v9R1f2qmQ.../viewform) до 23:59 25 серпня 2022 року.

Участь у форумі безкоштовна, покриваються витрати на проїзд (за наявності оригіналів проїзних документів), забезпечюють проживанням та харчуванням.

У разі виникнення запитань звертайтеся за електронною адресою: youth@kreativ.im