Звернення Пулинського селищного голови!

Дата: 07.04.2022 09:18

Шановні мешканці та гості громади!

Триває 43 доба боротьби українського народу за свою незалежність, за можливість жити вільно, можливість робити вибір, самостійний вибір. Наші Збройні Сили демонструють небачену сміливість у боротьбі з рашистськими окупантами, вони відстоюють кожен клаптик України. За страждання мирного українського народу, за сльози дітей і жінок, за усі знущання відповість кожен із цих недолюдей.

Сьогодні увесь православний світ відзначає велике свято – Благовіщення Пресвятої Богородиці. Це великий день, коли архангел Гавриїл приніс благу звістку Діві Марії про те, що вона непорочно зачне від Святого Духа і народить Ісуса Христа, Сина Божого. Ми віримо, що скоро кожен із нас почує добрі новини про те, що ворог знищений і ми, врешті, можемо жити спокійно. Ми віримо у наші ЗСУ! Ми віримо в Божу підтримку!

У цей день, день надії та віри, зичу кожному з нас якнайшвидшої перемоги. Нехай світло, яке несе весь український народ, подолає темряву російської орди. Світ сколихнувся від їх жорстокості, звірств і нелюдських вчинків. Тепер світ мусить сколихнути звістка про нашу перемогу.

Підтримуймо і словом, і ділом, і в молитвах наших мужніх Героїв. Усіх, хто віддав життя за Україну, усіх, хто нині боронить її терени. Допомагаймо один одному! Не закриваймося у собі! Лишаймося істинними Українцями: добросердими та гостинними до друзів і нещадними до ворогів!

Разом до перемоги! Слава Україні! Слава її Захисникам та Захисницям! Вічна пам'ять полеглим Воїнам та невинно убієнним у цій кривавій путінській війні!

Пулинський селищний голова – Олександр Гаврилюк!