Сплатити комунальні послуги, передплатити газети чи отримити «ковідну» тисячу готівкою: нові можливості єПідтримки

Дата: 17.02.2022 09:50

Вакциновані громадяни віком від 60 років зможуть сплачувати комунальні послуги, а громадяни старші за 14 років передплачувати газети на Укрпошті за кошти єПідтримки. Про це йдеться у повідомленні Міністерства цифрової трансформації України у Telegram.

У повідомленні також сказано, що збільшився термін використання коштів. Гроші від єПідтримки можна буде витратити впродовж 9 місяців із дня зарахування, а не 4, як це було раніше.

Окрім того, вже з 14 березня можна буде отримати 500 гривень на картку «єПідтримка» за умови наявності бустерної дози щеплення від COVID-19.

Напередодні також стало відомо, що українці зможуть отримати «ковідну» тисячу готівкою. Над таким механізмом вже почали працювати у Міністерстві цифрової трансформації. Так люди, які не мають смартфонів і не користуються додатком «Дія» зможуть подати звернення на отримання грошової допомоги. Зазначається, що такий альтернативний офлайн режим видачі коштів буде реалізований у період з квітня по вересень поточного року.

Нагадуємо, що отримати єПідтримку можна за кілька хвилин, швидко та зручно:

• мати «зелений» СOVID-сертифікат у Дії;
  • відкрити картку єПідтримки в одному з банків-партнерів;
  • подати заявку в застосунку Дія натиснути Послуги єПідтримка – Отримати допомогу.

Усе про проєкт єПідтримка можна дізнатися на офіційному порталі (https://e-aid.diia.gov.ua/).