Дата: 04.01.2022 16:51

Оголошено конкурс на заміщення вакантної посади завідувача сектору земельних відносин Пулинської селищної ради.

Вимоги до кандидатів:

- громадянство України;

- знання Конституції України, Законів України: «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про запобігання корупції», практику застосування чинного законодавства з питань земельних відносин;

- освіта повна вища за освітньо-кваліфікаційним рівнем не нижче ступеня  магістра, спеціаліста відповідного професійного спрямування;

- стаж роботи за фахом не менше 3 років;

- вільне володіння державною мовою;

- вільне користування комп’ютерними програмами та програмним забезпеченням пакету програм MS Office (Word, Excel, Internet), системами інформаційно-правового забезпечення, тощо.
 Необхідні документи для участі у конкурсі:

-     заява про участь у конкурсі;

-     особова картка (форма П-2 ДС);

-     автобіографія;

-     дві фотокартки розміром 4x6;

-     копія документа про освіту;

-     копія паспорта;

копія військового квитка (для військовозобов'язаних);

-      Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за минулий рік, у порядку, визначеному Законом України «Про запобігання корупції», шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції (nazk.gov.ua).

Прийняття документів здійснюється протягом 30 календарних днів із дня опублікування оголошення про проведення конкурсу.

Додаткова інформація надається за тел.: 31-2-04