25 листопада 2021 року скликається чергове засідання виконавчого комітету селищної ради

Дата: 22.11.2021 17:07

Відповідно до розпорядження Пулинського селищного голови Гаврилюка О.С. від 22.11.2021 № № 82/04-01 25 листопада 2021 року о 10.00 год. в сесійній залі селищної ради (смт. Пулини, вул. Шевченка, 104) чергове двадцяте  засідання виконавчого комітету селищної ради.

На розгляд виконкому виносяться питання:

• Про стан проживання і виховання дітей в сім’ях, які перебувають у складних життєвих обставинах.
  • Про взяття на квартирний облік дітей, позбавлених батьківського піклування.
  • Про взяття на соціальний квартирний облік дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа.
  • Про утворення спеціальної комісії з ліквідації наслідків надзвичайних    ситуацій техногенного та природного характеру місцевого рівня.
  • Про затвердження акту комісії з визначення та відшкодування збитків власникам землі та землекористувачам.
  • Про затвердження заходів із збирання, утилізації, захоронення рослинності та її залишків (відходів) за заборону їх спалювання на території Пулинськох селищної територіальної громади.
  • Про утворення опікунської ради при виконавчому комітеті Пулиської селищної  ради  з питань  опіки та піклування  над  повнолітніми недієздатними та  обмежено дієздатними особами.
  • Про створення мобільної бригади соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі.
  • Про внесення змін до рішення виконавчого комітету № 234 від 27.10.2021 року «Про затвердження Інструкції про порядок ведення обліку, зберігання, використання і знищення документів та інших матеріальних носіїв, що містять службову інформацію»
  • Про затвердження графіку вивезення твердих побутових відходів КБП «Пулинський водоканал» Пулинської селищної ради на 2022 рік.
  • Про надання дозволу на підключення до центральної мережі водопостачання та водовідведення адміністративно-господарської будівлі, розташованої в смт. Пулини по вул. Незалежності, 34.
  • Про надання дозволу на встановлення пам’ятного знаку на єврейському кладовищі в с. Ягодинка Пулинської територіальної громади.
  • Про уточнення та присвоєння юридичних адрес.
  • Про надання матеріальних допомог на поховання.

З проектами рішень, по питаннях, що розглядатимуться на засіданні виконкому, можна ознайомитись на даному сайті у розділі "ДОКУМЕНТИ"

Керуючий справами (секретар) виконкому Микола ЗАХАРЧУК

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)