Насилля – це сміття, яке потрібно виносити з дому!

Дата: 22.11.2021 10:21

«Мій улюблений світ – без насильства,

Без жорстокості, болю і зла,

Де народом заспівана пісня

Містить тільки хороші слова…»

Насильство – це одна з найбільш поширених у світі форм порушення прав людини. Насильство й жорстокість у суспільстві не лише руйнують гармонію і злагоду в ньому, а й виступають однією з передумов злочинності.

За сучасних умов в Україні, як і в багатьох інших країнах світу, простежуються тенденції до поширення насильницьких дій у сім’ї, на міжособистісному рівні, у стосунках батьків і дітей, чоловіка і жінки. Насилля не має географічних, соціальних та релігійних кордонів. У цього злочину не може бути ніяких виправдань, про нього не можна мовчати.

Якщо ви стали жертвою домашнього насильства і з певних причин не бажаєте звертатися у поліцію – телефонуйте на урядову «гарячу лінію» для осіб, постраждалих від торгівлі людьми, домашнього насильства, насильства за ознакою статі, насильства стосовно дітей, або про загрозу вчинення такого насильства 15-47 –безкоштовно зі стаціонарних та мобільних телефонів будь-яких операторів по всій території України.

Не мовчіть про домашнє насильство, з ним ТРЕБА БОРОТИСЯ !