Всеукраїнський конкурс статей «Культурна спадщина та видатні постаті України»

Дата: 29.09.2021 14:43

З метою поширення знань про культурну спадщину, про видатних постатей та уродженців рідного краю, з 5 жовтня до 5 листопада ГО «Вікімедіа Україна» та БФ «Бібліотечна країна» запрошують долучитися до конкурсу з наповнення україномовного розділу Вікіпедії статтями про об’єкти культурної спадщини та видатних людей України.

Конкурс орієнтований на  бібліотекарів та бібліотекарок, однак долучитися можуть усі охочі.

Основна мета конкурсу -   поділитися гордістю рідного краю з усією Україною, «звільнити знання» про культурну спадщину та відомих людей громади, а разом із цим покращити Вікіпедію — найбільшу електронну енциклопедію

Щоб долучитися до конкурсу, потрібно:

1. Зареєструватися у Вікіпедії.
  2.  Створити чи суттєво поліпшити принаймні одну статтю протягом конкурсного періоду згідно з правилами Вікіпедії.

P.S. У рамках підготовки до конкурсу буде проведено три вебінари, у понеділок 27 вересня, четвер 7 жовтня та вівторок 19 жовтня. Реєстрація на вебінари уже відкрита.

Переможці зможуть виграти цінні призи та сувеніри для себе і своєї бібліотеки, а усі активні учасники й учасниці — пам’ятні сувеніри і сертифікати про участь.

Детальні умови та покрокова інструкція участі — на сторінці акції у Вікіпедії.

Для участі у вебінарах та для того, щоб отримувати новини конкурсу, реєструйтесь за посиланням.

Адреса організаторів для запитань і пропозицій — glam@wikimedia.org.ua