23 вересня 2021 року скликається чергове засідання виконавчого комітету селищної ради

Дата: 21.09.2021 15:52

Відповідно до плану роботи виконавчого комітету селищної ради на ІІІ квартал 2021 року, відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», 23.09.2021 року  о 10.00 год. в сесійній залі селищної ради (смт. Пулини, вул. Шевченка, 104) скликається чергове засідання виконкому.

На порядок денний засідання вносяться питання:

• Про підготовку об’єктів господарського комплексу селищної ради до роботи в осінньо-зимовий період 2021-2022 років.
  • Про роботу адміністративної комісії виконавчого комітету селищної ради.
  • Про затвердження тарифу з централізованого опалення нежитлової будівлі в смт. Пулини по вул. Шевченка,116.
  • Про переведення Ковнацької С.М. з першочергової черги квартирного обліку на позачергову чергу.
  • Про впорядкування черги та затвердження списку осіб, які потребують поліпшення житлових умов та перебувають на квартирному обліку у виконавчому комітеті Пулинської селищної ради.
  • Про взяття на квартирний облік дитини, позбавленої батьківського піклування, Солодова Б.Д.
  • Про затвердження висновку про доцільність позбавлення батьківських прав Саламатова П.Д.
  • Про погодження місця розташування тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності в смт. Пулини по вул. Шевченка.
  • Про виконання плану роботи виконавчого комітету селищної ради за ІІІ квартал 2021 року та про план роботи виконавчого комітету селищної ради на  ІV квартал 2021 року.
  • Про присвоєння юридичних адрес.
  • Про виділення матеріальної допомоги на поховання.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)