Відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини

Дата: 17.09.2021 19:14

17 вересня відбулось чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини виконавчого комітету Пулинської селищної ради № 10 під головуванням секретаря селищної ради Людмили Метельської.

Члени комісії розглянули 17 питань порядку денного, які детально вивчили працівники служби у справах дітей Пулинської селищної ради, обговорили присутні члени комісії та запрошені, а саме:

• заява громадянки про надання рішення органу опіки та піклування Пулинської селищної ради щодо доцільності позбавлення батьківських прав батька відносно 3 дітей;
  • забезпечення прав та найкращих інтересів 13-ти  дітей, влаштованих на цілодобове перебування до спеціальних шкіл та соціальної підтримки їх сімей;
  • затвердження висновків про стан утримання, навчання та виховання 2 дітей, позбавлених батьківського піклування;
  • затвердження 7-ми індивідуальних планів соціального захисту дітей, які опинились у складних життєвих обставинах, дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування.

За результатами розгляду питань порядку денного, комісією прийняті компетентні та виважені рішення, спрямовані на захист прав та інтересів дітей.