Селищна бібліотека – до Дня Незалежності та Дня громади

Дата: 24.08.2021 10:14

У бібліотеці Пулинської селищної ради 23 серпня пройшов історичний вернісаж «Крізь плин століть і гомін сьогодення», присвячений 30-річчю Незалежності України.

Бібліотекар ознайомила присутніх з цікавими фактами про Україну. Згадали традиції та звичаї нашого народу, говорили про національні символи та видатних українців. Діти з задоволенням відповідали на запитання вікторини "Чи знаєш ти Україну?", переглянули відеоролик "Вражаюча і загадкова моя Україна", познайомилися з книжковою виставкою.

Під час заходу Анастасія й Анжеліка Бобрик декламували вірші про Прапор нашої держави.

Учасники конкурсу дитячого малюнку "Майбутнє моєї громади" - це Богдана Бойко, Тетяна Бойко, Назар Коляда, Оксана Корзун, що проводив відділ гуманітарний Пулинської селищної ради до Дня громади, були відзначені подяками та подарунками.

Шановні друзі, прийміть щирі вітання з 30-ою річницею Незалежності нашої держави!