Селищна бібліотека – до Дня Незалежності та Дня громади

Дата: 24.08.2021 10:14

У бібліотеці Пулинської селищної ради 23 серпня пройшов історичний вернісаж «Крізь плин століть і гомін сьогодення», присвячений 30-річчю Незалежності України.

Бібліотекар ознайомила присутніх з цікавими фактами про Україну. Згадали традиції та звичаї нашого народу, говорили про національні символи та видатних українців. Діти з задоволенням відповідали на запитання вікторини "Чи знаєш ти Україну?", переглянули відеоролик "Вражаюча і загадкова моя Україна", познайомилися з книжковою виставкою.

Під час заходу Анастасія й Анжеліка Бобрик декламували вірші про Прапор нашої держави.

Учасники конкурсу дитячого малюнку "Майбутнє моєї громади" - це Богдана Бойко, Тетяна Бойко, Назар Коляда, Оксана Корзун, що проводив відділ гуманітарний Пулинської селищної ради до Дня громади, були відзначені подяками та подарунками.

Фото без описуФото без описуФото без опису

Шановні друзі, прийміть щирі вітання з 30-ою річницею Незалежності нашої держави!