Відзначення Дня Державного Прапора та 30-ї річниці Незалежності України в с. Новий Завод

Дата: 22.08.2021 23:59

22 серпня біля Новозаводського Будинку культури було людно. Тут зібралися місцеві жителі на урочистий захід з нагоди державних свят - Дня Державного Прапора та 30-ї річниці Незалежності України. На святкуванні побувала секретар Пулинської селищної ради Людмила Метельська.

Директор Будинку культури Наталія Журавська спільно з аматорами та учнями Новозаводської ЗОШ І-ІІІ ступенів підготували святковий концерт, який розпочався Гімном України.

Хвилиною мовчання вшанували пам"ять загиблих, які поклали свої життя за територіальну цілісність та Незалежність країни.

Ведучі концертної програми Марія Клімінська та Крістіна Скрипка пригадали події минулого: незабутній 1991 рік, коли було проголошено незалежну самостійну нашу неньку Україну. А символом суверенітету держави став синьо-жовтий Прапор.

З вітальним словом до учасників свята звернулася староста Новозаводського округу Ірина Гарбузюк, наголосивши, що на території старостату проживає понад 30 учасників антитерористичної операції, які захищали незалежність України на сході. Подякувала учасникам АТО за наше мирне небо та побажала всім міцного здоров’я й родинного щастя, а країні – процвітання.

Від імені виконавчого комітету, депутатського корпусу Пулинської селищної ради й себе особисто присутніх привітала Людмила Метельська. За сумлінну працю, активну громадянську позицію вручила подяки селищної ради: Петру Корнійчуку – ветерану спорту, тренеру ФК «Надія»; Станіславу Муравському – слюсарю ремонтнику шляхобудівного управління.

Концертну програму продовжували піснями, віршами про Україну. У виконанні ансамблю «Черемшина» разом з Наталією Журавською прозвучав віночок українських пісень. Поряд із досвідченими співаками своє вміння демонструвала й молодь – ансамбль «Первоцвіт». Олександра Савіна своєю піснею «Десь по світу» закликала українських заробітчан повертатися додому, щоб разом розбудовувати нашу Україну.

Аби привітати сусідній старостинський округ з ювілейним Днем народження держави, до Нового Заводу завітав співочий колектив «Веселі молодички» зі Старої Олександрівки, які своїми виступами додали до концертної програми трохи жартів та гумору.

Концерт тривав майже дві години. На його завершення Ірина Гарбузюк та Наталія Журавська подякували спонсорам, аматорам, музичному супроводу – усім, хто брав участь і допомагав в організації святкового заходу.