ОГОЛОШЕННЯ ПРО СТВОРЕННЯ КОНКУРСНОЇ КОМІСІЇ З ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ НА ЗАЙНЯТТЯ ВАКАНТНОЇ ПОСАДИ ДИРЕКТОРА КНП «ЦПМСД ПУЛИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ»

Дата: 07.06.2021 10:51

Відповідно до рішення виконавчого комітету Пулинської селищної ради №132   від 27.05.2021 року «Про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги Пулинської селищної ради »», виконавчий комітет Пулинської селищної ради  оголошує про початок формування конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття вакантної  посади  директора КНП «ЦПМСД Пулинської селищної ради».

Конкурсна комісія з проведення конкурсу на зайняття вакантної посади  директора КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги Пулинської  селищної  ради» формується у складі 6-9 чоловік відповідно до вимог визначених Порядком проведення конкурсу на зайняття вакантної посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я, затвердженого постановою  Кабінету  Міністрів України  від 27.01.2017 р., № 1094.

До складу конкурсної комісії входять у рівній кількості:

- представники органу управління;

- представники трудового колективу, обрані на загальних зборах трудового коллективу;

-представники галузевих професійних спілок, представники громадської ради органу управління або особи (за згодою), делеговані громадськими об’єднаннями з питань захисту інтересів громадян у сфері охорони здоров’я та/або у сфері запобігання корупції і антикорупційної діяльності (за умови реєстрації таких громадських об’єднань не менш як за два роки до дати прийняття рішення про проведення конкурсу) та погоджені громадською радою при органі управління - по одній особі від кожного громадського об’єднання.

Членом конкурсної комісії не може бути особа, щодо якої є документально підтверджена інформація про:

-наявність судимості за вчинення умисного злочину, якщо така судимість не погашена або не знята в установленому законом порядку;

-накладення адміністративного стягнення за корупційне або пов’язане з корупцією правопорушення - протягом трьох років з дня набрання відповідним рішенням суду законної сили;

-наявність конфлікту інтересів.

Пропозиції оформлені належним чином (протокол зборів трудового колективу, рішення повноважного органу щодо делегування представника) щодо кандидатур до складу конкурсної комісії подаються до відділу гуманітарного Пулинської селищної ради (12001, Житомирська область, смт. Пулини, вул. Шевченка, 104) як органу управління, протягом 15 днів з моменту оприлюднення оголошення (по 22 червня включно).

Орган управління узагальнює пропозиції щодо кандидатур та приймає рішення про затвердження складу конкурсної комісії  не пізніше ніж через 20 днів після оприлюднення цього оголошення та розпорядження про проведення конкурсу.

Рішення Виконавчого комітету Пулинської селищної ради "Про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора Комунального некомерційного підприємства «Центр  первинної медико-санітарної допомоги»   Пулинської селищної ради, затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника комунального закладу охорони здоров’я Пулинської селищної ради, оголошення про початок формування конкурсної комісії"