Здраствуй, Весно! Що ти нам принесла?

Дата: 01.03.2021 09:00

Останній день лютого і перший березня – щороку в селищі чекають ці дні. Бо знають: традиційно свято Проводів Зими та зустрічі Весни збирає пулинчан та гостей біля Центру культури і дозвілля ароматом смачного кулешу, розіграшем лотереї, колоритними  веснянками, запальними іграми та змаганнями, виступами аматорських колективів. А в кінці свята всі разом спалюють опудало, і свято вірять: все погане запалало яскравим вогнищем і залишилось лише в попелі. І тоді вже Весна – повноправна господиня на найближчі три місяці.

Пригадали? Надіємось, через рік ми дотримаємось всіх обрядів та традицій проводів Масляної і весело та з розмахом зустрінемо Весну-2022. А поки що, лише фотоспогади про святкування минулих років.

З Весною всіх! І будьте здорові!!!

Відділ гуманітарний Пулинської селищної ради