Онлайн-семінар для працівників органів місцевого самоврядування

Дата: 09.02.2021 15:38

За ініціативи Житомирського регіонального офісу Програми «U-LEAD з Європою», 9 лютого проведено онлайн-семінар на тему: «Формування організаційної структури апарату ради та її виконавчих органів».

Учасниками семінару стали працівники Пулинської селищної ради: секретар ради Людмила Метельська, заступник селищного голови Сергій Мурзаков, керуючий справами (секретар) виконавчого комітету Микола Захарчук, начальник служби у справах дітей селищної ради Марина Остапчук.

Мета заходу: опанування інформації та покращення навиків учасників щодо формування ефективної організаційної структури органів місцевого самоврядування та управління кадровим потенціалом ради; визначення переліку власних та делегованих повноважень, забезпечення їх ефективного здійснення через формування оптимальної структури ради; ознайомлення з особливостями створення виконавчих органів ради як юридичних осіб публічного права.

Зі згаданих питань інформували радники Вінницького та Житомирського регіональних офісів Програми «U-LEAD з Європою» Людмила Гурба, Інна Святна та Валерій Мікуліч.

Тематика семінару дала можливість його учасникам підвищити рівень знань зі згаданих питань.